Freidesk Blogas

Patogūs Freidesk sprendimai kontraktiniam logistikos užsakymų valdymui

March 13, 2023

Mūsų klientai jau ne vienerius metus naudojasi patogia Freidesk sistema, kurioje galima valdyti visus transporto užsakymus, tame tarpe ir kontraktinius užsakymus bei automatizuoti dalį procesų, kurie leidžia sutaupyti laiko ir išvengti klaidų.

Freidesk platformoje jūs galite naudotis šiais privalumais:

💡 Kurti šablonus ir patogiai jais naudotis. Daugiau nereikės pastoviems vežėjams siuntinėti užsakymų lentelių el. paštu, tiesiog viską pateiksite per Freidesk sistemą. Sukurti šablonai pagal kryptis leidžia vos keliais mygtuko paspaudimais išsiųsti užsakymą ir sekti jo statusą.

💡 Lengvas bendradarbiavimo sąlygų redagavimas. Šiandieninėje rinkoje, kai nuolat kinta kuro kainos ar kiti faktoriai, galite esamus šablonus lengvai koreguoti ir pritaikyti prie pasikeitusios situacijos. 

💡 Automatinis krovinių kiekio paskirstymas. Daugiau nebereikės skaičiuoti, kiek užsakymų priskyrėte skirtingiems vežėjams, jog išlaikytumėte kontrakto proporcijas. Freidesk sistemoje galite pasirinkti net kelis krovinių paskirstymo kriterijus: pagal procentus (x procentų 1 vežėjui, y procentų 2 vežėjui ir t.t.) ar pagal kainą (užsakyti tą vežėją, kurio kaina pasirinktai krypčiai yra pigiausia).

💡 Jokių neišvežtų krovinių. Kas nutinka, jei pateikus užsakymą vežėjas negali jo išgabenti dėl tam tikrų priežasčių? Nesirūpinkite, sistema automatiškai užsakymą paskirs sekančiam kontraktiniam vežėjui eilėje arba jei kontraktiniai vežėjai užsakymo įgyvendinti negali, sistema automatiškai užsakymą perkels į jūsų patikimų vežėjų ratą. Rezultate, bet kuriuo atveju, jūsų užsakymas bus įgyvendintas!

💡 Automatizuotas užsakymo pateikimas. Jei yra užsakymų, kurie yra nusistovėję ir jau ilgą laiką nesikeičia bei nuolatos kartojasi, paprasčiausias būdas juos suvaldyti - vienos taisyklės pagalba, kuri automatizuos pasikartojančius užsakymus ir sukurs užsakymus už jus. Taip išvengsite priminimumų vežėjams jog kiekvieną pirmadienį/trečiadienį užsakymas turi būti pristatytas į lokaciją B. 

💡 Patogesnis administravimas. Galima tik įsivaizduoti, kiek laiškų su užsakymais tenka išsiųsti klientams, kurie turi didelius krovinių srautus kiekvieną dieną. Taip pat kiek dar prisegamų važtaraščių, sąskaitų ar kitų dokumentų, kurie yra labai svarbūs. O ką jau kalbėti apie tai, jog reikia užtikrinti, jog visi užsakymai  būtų patvirtinti vežėjo. Šie vargai baigiasi Freidesk sprendimų pagalba, užsakymai vos kelių mygtukų paspaudimu yra pateikiami , o jų statusas matomas realiu laiku, iškart kai tik vežėjas jį atnaujina. Jokios painiavos ir  paprastas administravimas.

Ar reikia daugiau argumentų, kodėl verta išbandyti Freidesk? Logistikos ateitis – skaitmenizuotas, laiką ir pinigus taupantis, užsakymų valdymas, kuris leidžia išvengti klaidų ir užtikrinti kokybę visose proceso grandyse. 🔝

Norite prisijungti prie ateities sprendimų? Laukiame jūsų užklausų adresu 📩hello@freidesk.com

Pamatykite Freidesk platformos demo

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis netrukus  susisieksime dėl sistemos demonstracijos

Efektyvi logistika - mažesni kaštai
Ačiū! Jūsų užklausa gauta!
Vienas iš mūsų komandos narių netrukus su Jumis susisieks
Oi! Pateikiant formą kažkas nutiko