Freidesk Blogas

Nepagrįsta baimė: logistikos skaitmenizavimo sprendimai kelia grėsmę vadybininko pozicijai

November 15, 2022

Nors dauguma supranta, jog logistikos skaitmenizavimo sprendimai versle turi nenuginčijamą naudą, vis dar gaji nuomonė, jog tai gali kelti grėsmę vadybininko pozicijai. Laikas paneigti šį mitą. Kokią naudą Freidesk sprendimai teikia transporto specialistams?

🔹Darbo laiko optimizavimas. Skaitmeniniai sprendimai eliminuoja pasikartojančias užduotis, kurios kuria mažai pridėtinės vertės. Sutaupytą laiką galima skirti tiekimo planavimui ir kontrolei: atsargų optimizavimui, resursų planavimui ar žaliavų tiekimui.  

🔹Vertės kūrimas. 1. Skirdami laiko bendradarbiavimui su tiekimo ir pardavimų skyriais, logistai gali kurti pridėtinę vertę klientams ir tiekėjams. 2. Freidesk padeda sumažinti darbo krūvį, o atsilaisvinusį darbo laiką kviečia skirti susitarimų su esamais partneriais gerinimui.

🔹Plėtra. Optimizuotos pasikartojančios užduotys suteikia galimybę brangų laiką skirti strateginių sprendimų priėmimui ir įgyvendinimui.

🔹Klaidų eliminavimas. Transporto vadybininko darbe egzistuoja žmogiškasis faktorius, todėl natūralu, jog pasitaiko klaidų. Gilios Freidesk integracijos ir pritaikyti skaitmenizavimo sprendimai padeda klaidų. 

🔹Valdymas ir kontrolė. Optimizavus kasdienes užduotis lieka daugiau laiko problemų sprendimui ir jų prevencijos užtikrinimui. 

🔹Finansinė nauda. Procesų skaitmenizavimas padeda išvengti klaidų, kurios dažnai įmonei ir darbuotojui gali kainuoti pinigus: negautą pelną, papildomas išlaidas, atlyginimo priedus ir t.t. 

Taigi, logistikos procesų skaitmenizavimas jokių būdu neatima darbo iš logistų, bet priešingai, suteikia galimybę jį vykdyti sklandžiau, efektyviau ir pagerinti savo darbo rezultatus ar net atlygį.

Pamatykite Freidesk platformos demo

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis netrukus  susisieksime dėl sistemos demonstracijos

Efektyvi logistika - mažesni kaštai
Ačiū! Jūsų užklausa gauta!
Vienas iš mūsų komandos narių netrukus su Jumis susisieks
Oi! Pateikiant formą kažkas nutiko