Freidesk Blogas

Logistika – seniausias verslas, kuriam pritaikyti skaitmeniniai sprendimai. Kas keičiasi?

November 15, 2022

Ar galite patikėti, kad logistikos užuomazgos aptinkamos dar 2700 metų pr. Kr.? Jau tuo metu piramidžių statyboje buvo taikomi medžiagų tvarkymo bei sandėliavimo principai. Akivaizdu, kad logistikos procesai ir jų optimizavimas yra smarkiai pasistūmėję pirmyn, o šiame tūkstantmetyje įvyko ir užduočių skaitmeninimo perversmas.

Programinės įrangos sprendimai bei duomenų debesija leidžia Freidesk komandai logistiką perkelti į kitą lygį. Ne veltui skaitmeninimą laikome ketvirtąja pramonės revoliucija. 

Taigi, kas keičiasi?

✔️Procesų automatizavimas. Freidesk sprendimai geba pagal tikslias komandas akimirksniu atlikti tai, kas žmonėms galbūt trukdavo ištisas valandas.

✔️Tikslumas. Ten, kur dirba žmonės, atsiranda ir žmogiškojo faktoriaus – klaidos tikimybė. Tuo tarpu IT sprendimai, remiantis keliais mygtukų paspaudimais, įvykdo užduotis tiksliai pagal iškeltus kriterijus.

✔️Įdomesnis darbas. Dedikavus dalį darbų Freidesk sistemai, atsiveria galimybė pasinerti į įdomesnes užduotis, reikalaujančias strategijos, vizijos ir nestandartinių sprendimų.

✔️Mažinamos laiko sąnaudos. Posakis “laikas – pinigai”, čia tarsi trūkstama dėlionės detalė. Automatizuoti IT sprendimai gali sumažinti darbo krūvį ar net viršvalandžius.

✔️Skaidrumas. Freidesk sistemos sprendimai leidžia ne tik tiksliai valdyti procesus,  bet į juos įnešti skaidrumo ir aiškumo. Vienoje vietoje surenkami duomenys gali pasitarnauti analizei ir prisideda prie strateginio planavimo bei tikslesnių sprendimų.

✔️Logistikos skaitmeninimas – tai ne tik investicija, kuri greitai atsiperka, tai – ateitis, be kurios nebegalime gyventi. 

Norite būti tais, kurie laimi? Susisiekite su Freidesk ir mes padėsime jūsų verslui pirmyn judėti ne žingsniais, o šuoliais.

Pamatykite Freidesk platformos demo

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis netrukus  susisieksime dėl sistemos demonstracijos

Efektyvi logistika - mažesni kaštai
Ačiū! Jūsų užklausa gauta!
Vienas iš mūsų komandos narių netrukus su Jumis susisieks
Oi! Pateikiant formą kažkas nutiko