Freidesk Blogas

Šventės ant nosies! Kaip sumažinti darbo krūvį šventinio darbymečio metu?

December 14, 2022

Kai ant slenksčio pačios jaukiausios šventės, daliai gamintojų ilsėtis dar tikrai ne laikas, nes tai pats darbymetis. Padidėję užsakymai, dviguba apkrova sandėlio personalui bei nuolatinis planavimas, jog viskas būtų paruošta ir pristatyta laiku – šios užduotys lydi kasdien.

Tokiu metu Freidesk sprendimai gali sutaupyti marias laiko ir sumažinti ar net panaikinti viršvalandžius logistikos bei tiekimo vadybininkams. Kaip? 

📍Automatinė užsakymų paskirstymo sistema kontraktiniams klientams sumažina laiko sąnaudas, kurios atsiranda rašant elektroninius laiškus ir pildant užsakymus. Ši sistema paskirsto užsakymus pagal sutartyje nurodytas sąlygas.

📍Kas nutinka, jei darbinio piko metu, kontraktinis vežėjas dėl tam tikrų nenumatytų priežasčių negali aptarnauti esamo užsakymo srauto? Su Freidesk platformos pagalba užsakymai bus paskirstyti užsakovo partneriams be vadybininko priežiūros, kas užtikrins, kad kiekvienas krovinys bus išvežtas be papildomų pastangų ir rūpesčių.

❗️Kaip tai vyksta? Įsivaizduokime, per savaitę turime pristatyti 100 užsakymų. Kontrakte numatyta, jog šiuo kiekiu pasirūpins 2 vežėjai lygiomis dalimis (50/50). Freidesk sistema visus 100 užsakymų priskirs kontraktiniams vežėjams eilės tvarka: iš pradžių pirmam, tuomet antram. Tačiau kartais įvyksta nenumatytas scenarijus, kuomet nei vienas iš sutartinių vežėjų neturi galimybės įvykdyti įsipareigojimų. Kaip elgtis tokioje situacijoje? Standartiniu atveju, vadybininkas rašo arba skambina savo patikimų vežėjų ratui, prašydamas įgyvendinti užsakymą geriausios kainos principu. Dirbant per Freidesk, šis žingsnis eliminuojamas, kuomet sistemai pasitelkus tam tikrą algoritmą, kroviniai yra automatiškai priskiriami pasirinktam vežėjų ratui. Rezultate, ne tik greitai randamas kitas vežėjas už priimtiną kainą, bet ir sumažinami vadybininko darbo laiko kaštai.

Dirbkime lengvai ir efektyviai! Jei manote, jog šie Freidesk sprendimai palengvintų jūsų kasdienybę, susisiekite su mumis adresu: hello@freidesk.com.

#supplyplanner #logisticssoftware #AIsolutions

Pamatykite Freidesk platformos demo

Užpildykite užklausos formą ir su Jumis netrukus  susisieksime dėl sistemos demonstracijos

Efektyvi logistika - mažesni kaštai
Ačiū! Jūsų užklausa gauta!
Vienas iš mūsų komandos narių netrukus su Jumis susisieks
Oi! Pateikiant formą kažkas nutiko